Zamieszkaj na Zaspie! 20m2 Balkon, 2 pokoje, Winda

Mieszkanie na sprzedaż
648 000 PLN, Pow. 48 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
48 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdańsk Zaspa
Rok budowy:
1970
Piętro:
5 na 10
Numer oferty:
PRO697013
Cena za m2:
13 500 PLN
Szanowni Państwo,
Obiektem sprzedaży jest mieszkanie znajdujące się w Gdańsku, w dzielnicy Zaspa, o łącznej powierzchni 48m2 z balkonem na całą długość mieszkania.

W skład mieszkania wchodzą:
- pokój z aneksem kuchennym,
- sypialnia,
- łazienka z WC,
- balkon,
- piwnica.

W bloku znajdują się dwie windy, w tym jedna większa w razie potrzeb. Blok i teren wokół niego jest monitorowany. W bezpośrednim sąsiedztwie jest sporo miejsc parkingowych ogólnodostępnych. Niskie opłaty eksploatacyjne.
Mieszkanie przeszło kapitalny remont, zostały wymienione wszystkie instalacje, podłogi, gładzie, zabudowa w kuchni i w łazience, podłoga na balkonie oraz drzwi wejściowe. Sprzęty AGD w kuchni posiadają gwarancje.

Ogromnym atutem jest lokalizacja, bardzo bogata oferta handlowo-usługowa, dużo ścieżek rekreacyjnych m.in. bliskość do Parku Reagana, mola w Brzeźnie. Kilkaset metrów od bloku znajduje się przystanek autubusowy, którym np w 5min dojedzie się do SKM Zaspa. W okolicy szkoły, przedszkola, szpital, przychodnia, poczta, co pozwala na oszczędność czasu w ciągu dnia.

Zapraszam do kontaktu i na prezentacje!

Doradca ds. nieruchomości i inwestycji
Klaudia Szymikowska
tel. 537 798 167
k.szymikowska@bnpt.pl


Dla każdego zainteresowanego kredytem na zakup tej bądź innej nieruchomości mamy przygotowaną specjalną ofertę KREDYTU HIPOTECZNEGO. U Nas znajdziecie Państwo wykwalifikowanego doradcę, który profesjonalnie i UCZCIWIE zajmie się Państwa sprawą i oczywiście zupełnie BEZPŁATNIE przeprowadzi przez cały proces.
Nieprawidłowy adres E-mail