Dołącz do Naszego zespołu

Przeczytaj ogłoszenie i wyślij do nas swoje cv ze zdjęciem
Oddział Toruń: torun@bnpt.pl Oddział Sopot: trojmiasto@bnpt.pl

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

  • Oferujemy Tobie stabilną pracę - działamy w sprzedaży od 2015 r.
  • Otrzymasz wsparcie managerów na każdym etapie pracy
  • Szkolimy z zakresu nieruchomości i sprzedaży
  • Posiadamy bazę klientów, dzięki czemu szybciej doprowadzisz do swojej pierwszej transakcji
  • Będziesz miał elastyczne godziny pracy
  • Oferujemy intensywną reklamę na rynku, dzięki temu z nami osiągniesz wysokie wynagrodzenie
  • Zapewniamy przyjazną atmosferę pracy

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie Klientów
  • obsługa i budowanie relacji z Klientami
  • pozyskiwanie ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości
  • weryfikowanie stanu prawnego nieruchomości
  • przygotowywanie ofert, prezentacji i dokumentów nieruchomości
  • prezentowanie nieruchomości podczas osobistych spotkań z Klientami
  • negocjowanie warunków transakcji
  • obsługa posprzedażowa
  • pozyskanie poleceń i referencji
  • współpraca z doradcą finansowym Property oraz kancelarią notarialną

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat B
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta
  • średnie bądź wyższe wykształcenie
  • umiejętność aktywnego pozyskiwania Klientów i prowadzenia procesu sprzedaży
  • umiejętność komunikowania się językiem korzyści
  • komunikatywność, otwartość, uczciwość, rzetelność oraz punktualność

Mile widziane
własny samochód
wiedza i doświadczenie branżowe (dot. rynku nieruchomości)

To oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, aparat fotograficzny
  • profesjonalne wsparcie merytoryczne z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami
  • przyjazną atmosferę pracy z profesjonalnym, życzliwym zespołem ludzi
    najlepszą reklamę na rynku
  • gotową bazę ofert oraz Klientów
  • szkolenia z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami
  • wysokie zarobki uwarunkowane wynikami oraz zaangażowaniem
  • aktywne motywowanie
  • samochód służbowy za odpowiednie wyniki w pracy
  • możliwość rozwoju i awansu