Niski blok, loggia, zielona okolica, Na Skarpie

Mieszkanie na sprzedaż
509 000,00 PLN , Pow. 63,85 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
63,85 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Toruń Na Skarpie , Ignacego Tłoczka
Rok budowy:
1984
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
PRO265733
Cena za m2:
7 971,81 PLN
Tylko u nas, świetna lokalizacja, niski blok, Na Skarpie, loggia

Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na 4 piętrze (ostatnim) niskiego bloku z 1984 roku przy ul.Tłoczka, osiedle Na Skarpie- najbardziej pożądana  i zielona część Skarpy.

Na 63,85m2 składa się:

- salon ok. 22 m2 z wyjściem na  balkon typu loggia (ok.5m2) - widok na korony drzew,
- dwie sypialnie (ok.10m2,9,6m2)
- łazienka z wanną (ok.3,3 m2)
- osobne WC,
- przestronna, oddzielna kuchnia ok.9,4 m2
- przedpokoju z dużą szafą typu komandor z lustrem.

Mieszkanie ciepłe i doskonale nasłonecznione, dwustronne - okna skierowane na zachód i wschód.

Standard mieszkania:

Wymienione okna PCV. W pokojach na podłodze  zadbany drewniany parkiet w jodełkę, na ścianach gładzie. Odświeżenia wymaga jedynie przedpokój. Łazienka i kuchnia zadbana.

Budynek z zadbaną elewacją po remoncie, klatki czyste i zadbane,

Teren osiedla - liczna roślinność i nasadzenia drzew, plac zabaw, boisko.
 W pobliżu liczne sklepy, restauracja, apteka, rynek, tuż obok przystanki MZK.

Dookoła liczne parkingi - idealne dla osób zmotoryzowanych.

Forma własności - spółdzielcze własnościowe prawo z możliwością założenia księgi wieczystej, budynek zarządzany przez Spółdzielnię Mieszkaniową Na Skarpie.

POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Kontakt: Ewelina Fagasińska
tel. 533 318 238; e-mail: e.fagasinska@bnpt.pl
więcej ofert na www.bnpt.pl

Usługa pośrednictwa jest usługą płatną w sytuacji zakupu nieruchomości.
Prezentacje wszystkich nieruchomości są bezpłatne.