Lubicz Górny 2 Pokoje, Loggia, I piętro

Mieszkanie na wynajem
1 700,00 PLN , Pow. 29,50 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
29,50 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Lubicz Górny , Paderewskiego
Rok budowy:
1980
Piętro:
1 na 3
Numer oferty:
PRO292620
Cena za m2:
57,63 PLN
Lubicz, ul. Paderewskiego - 2 pokoje, 1 piętro w niskim bloku,  po remoncie

Mieszkanie:
- w pełni umeblowane i wyposażone,
- salon: duża szafa, smart tv, rozkładana wersalka,
- sypialnia: łóżko dwuosobowe, smart tv, szafa, wyjście na loggię,
- kuchnia: zabudowa z nowym sprzętem AGD: piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka.
- łazienka: kabina prysznicowa, nowa pralka.
- media: prąd, ogrzewanie miejskie 

Do mieszkania przynależy piwnica.
Parking ogólnodostępny przy bloku.
W bliskiej okolicy liczne sklepy, szkoła, apteka, przychodnia.

Opłaty :
- czynsz najmu - 1700 zł
- czynsz do spółdzielni - 724 zł (zaliczki na C.O., wodę)
- prąd wg zużycia
- kaucja - 2000 zł

Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Usługa pośrednictwa jest usługą płatną w sytuacji wynajęcia nieruchomości.
Prezentacje wszystkich nieruchomości są bezpłatne.
Przed prezentacją, za okazaniem dokumentu tożsamości, należy podpisać umowę pośrednictwa.

Nieprawidłowy adres E-mail